Папір, плівка та картон для плотерів, для лекал

Доставка замовлення

Замовлену продукцію підприємство постачає клієнтам будь-якою логістичною компанією або власним транспортом.

Роздрук лекал порізка

Вам треба надрукувати лекала, порізати лекало, виготовити шаблон для пошиття одягу, взуття, виробів з хутра? Економте на придбанні та обслуговуванні плотера. Замовте плотерний друк лекал та порізку в нас.
ПП "Технічно-промисловий сервіс" здійснює роздрук та порізку лекал на своїй виробничій базі. Ми друкуємо лекала , що створені існуючими конструкторськими програмами.
Наші плотери підтримують наступні формати файлів:
plt;spl;pl;hp;hpg;hpgl;dwg;dxf;
ppd;pmd;prt;hp2;p

Ми роздруковуємо лекала шириною 150-184 см, на офсетному, газетному, клейовому папері і навіть картоні.
плотери обладнані ножами, тому - порізка лекал не складає для нас жодних труднощів Якщо

Пошук виробників Ваших проектів

Вам потрібно терміново пошити, виробити речі унікального дизайну, а власного виробництва немає?
ПП "Технічно-промисловий сервіс" допоможе знайти надійного партнера-виробника і розмістити замовлення у нього. Адже ми співпрацюємо з понад 500-ми підприємствами легкої промисловості України.

Наші можливості

Замовляйте папір, картон, роздрук лекал та їхню порізку в ПП “Технічно-промсиловий сервіс” та отримуте задоволення від спілкування з нашим персоналом. Оцініть переваги нашої продукції власного виробництва та конкурентні ціни.

Як ми це робимо

За роки своєї діяльності ПП “Технічно-промисловий сервіс” накопичив необхідний досвід для виробництва паперу, картону та плівки, що має попит на ринку. Наша команда накопичила багатий досвід і має всі необхідні знання для того, щоби наш клієнт отриував перевагу на ринку, співпрацюючи з нами. Ми надаемо слідкуємо за тим, щоби замовлення було виконаним якнайшвидше, а продукція доставлена замовнику своєчасно.